Anasayfa Hakkımızda Neler Yapıyoruz? Nasıl Yapıyoruz? Referanslar İnsan Kaynakları İletişim

 
 
BASKI ÖNCESİ

“Markanıza değer vermenin neşesi ile çalışıyoruz.”Bir ürünün tümü veya bir parçası ya da üzerindeki süslemenin çizgi, şekil, biçim, renk, doku, malzeme ve esneklik gibi duygular ile algılanan çeşitli unsur veya özelliklerinin oluşturduğu bütünü ifade eder.
Yapılacak her iş bizim için bir projedir. Her bir projede ise alternatif sunmak, bu alternatifler arasından en etkili olanları belirlemek ve en çarpıcı tasarımı seçmek hizmet anlayışımız haline gelmiştir. Bu da müşterilerimiz ile yakın ilişki gerektirmektedir.
Her alternatif sonrası müşterilerimizin görüşlerini alarak ilerlemek, baskı öncesi prova baskı ve maket sunumu ve projeyi sonuçlandırmak bizim iş akışımız haline gelmiştir. Bu kapsamda çalışmalar müşterinin isteğini karşılayacak ve farklılık yaratacak yenilikler ortaya koyarak yapılmaktadır.
Baskı için hazırlanan tasarımların ilk etapta yalnızca görsellikleri önemliymiş gibi görülebilir. Ancak iyi bir tasarımcı hazırladığı tasarımın hangi koşullarda kullanılacağını iyi çözümlemeli ve tasarımına bu yönde önem vermelidir. Çünkü tasarımlar kullanıldıkları ve baskı yapıldıkları yüzeye göre çeşitli şekillerde algılanabilirler. İşte baskı öncesi aşama sektörümüzde bu nedenle önem kazanmıştır. Yine aynı nedenle tasarıma başlangıç aşamasından baskı kalıbı hazırlanana kadar olan süre bizim için baskı öncesi aşamasıdır.

 
 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 Sitede kullanılan metin ve görseller farklı ortamlarda kullanılamaz.
Sezer Design & Printing bir Sezer Ofset Ltd.Şirketi Markasıdır.